CEM OTOMOTIV ÇELİK RÖTUŞ UYGULAMA MERKEZİ

Çelik Rötuş

Çelik Rötuş Uygulaması nedir?

Çelik Rötuş tekniği normal fırça rötuşundan farklı olarak çizik veya zarar görmüş alanları kat kat doldurarak o alanın doldurulması ile yapılan bir tekniktir. Çelik malzemeden ürettiğimiz rötuş çeliği ile zeminin daha pürüzsüz ve aynı katmanda düz bir yüzey elde etmesini sağlamaktadır. Genel amacı da pratik hızlı uygulama sayesinde çiziklerin zahmetsizce kapatılmasını sağlamaktadır. Araçlarınızda oluşan çizik boya atması vb. hasarlar bu sistem ile kusursuz olarak tamiratı yapılmaktadır. Araçlarda çizikler farklı sebeplerden meydana gelmektedir. Bunlar anahtar çiziği, tırnak, taş atığı vb. olayların yanı sıra bu çizikler en çok aracın park edilmesi sırasında oluşan çiziklerdir. Araçlar üzerindeki çizik, pürüzlü noktacıkların kapatılmasında kullanılan, kapatılan yüzeyi pürüzlerden arındırıp, pürüzsüz alan sağlayan çelik rötuş sistemidir.

İzmir Çelik Rötuş uugulaması denilince akıllara ilk gelen firma olan Cem Otomotiv & Çelik Rötuş sizlere uzman ekibiyle kaliteli iş ve işçilik vaat ediyor. Sizde aracınızı getirin ve alanında uzman ekip ile çalışmanın farkını yaşayın.

Arabalar günlük hayatımızda vazgeçemediğimiz ve her daim kullandığımız en önemli vasıtalar arasındadır. Özellikle büyükşehirlerde bir yerden bir yere ulaşırken harcadığımız zamanı yürüyerek veya belediye araçlarını kullanarak hesaplarsak galiba bir günümüzün üzerine çizgi çekmemiz gerekebilir. Bunun için her ailenin veya esnafın ilk olarak yapacakları yatırım aracının otomobil olacağını söylemek hata olmaz. Araç kullanımları da en az araçlar kadar önemlidir. Zira kullanmış olduğumuz bu vasıtalar içinde can taşıyoruz. Aracımızın kaza vs. başka hasarlara neden olmadan kullanmak ise imkansız hale gelmektedir. Kaporta kısmında oluşan çizik vs. durumlar için ise çelik rötuş sistemiyle değer kaybı olmadan onarımı sağlamaktadır.

Çelik Rötuş
Çelik Rötuş

Araçlarınızda oluştan taş izi ve yaraları, kılcal ve derin çizikler, kısmi güneş yanıkları Çelik Rötuş sistemi ile boya uygulaması yapılmadan onarılmaktadır.

BOYA MİKRON DEĞERLERİ DEĞİŞMEMEKTE OLUP ESKPERTİZ GARANTİLİDİR.

ÇELİK RÖTUŞ UYGULAMA ALANLARIMIZ

  • Taş İzi ve Yaraları
  • Kılcal Çizikler
  • Kardan dolayı yola dökülen tuzdan oluşan kısmi noktacıklar
  • Derin Çizikler
  • Kısmi Vernik (Güneş) Yanıkları
Çelik Rötuş
Çelik Rötuş
Çelik Rötuş